Makine mi? Doktorlar mı?

Makine mi? Doktorlar mı?

rontgen

Biliyorsunuz Erdek’imize süper ihtişamlı yüksek katlı (hatta hala tartışılıyor yüksekliği) bir hastane yapıldı. Hastane çok güzel oldu ama bana daha önce işlerini yaptığım bir discoyu hatırlatıyor, Disconun sahibi dekora çok önem verirdi ,hiç bir masraftan kaçınmazdı, fakat Dj tutmaz plak almazdı sonra neden iş yapamıyoruz diye sorardı? Sizce neden?

Ailecek başımıza gelen bir olayı anlatmak istiyorum Allah bağışlarsa 3 tane yavrum var. Ortanca kızım okulda sınıf arkadaşları ile oynarken bir arkadaşı çelme takmış ve kolunun üzerine düşmüş çocuk onlar olur böyle şeyler hadi evde eşim buz koymuş ağrı kesici sprey sıkmış  bakmış ağrı dinmiyor Erdek Devlet Hastanemize gitmiş bakmışlar röntgen filmi çekmişler bir şey yok ezilme var diyerek bandaja alıp göndermişler.

Fakat o gün ertesi gün çocukcağız ağladı durdu bizde kızıyoruz yapma geçmiştir artık alt tarafı bir ezik, amma velakin sancı dahada artınca bizde Bandırmaya götürdük 2. günün akşamı acile orada da bir film çekildi ve doktor filmi eline alır almaz çatlak var tabii ki çocuk durmaz dedi bize kol alçıya alındı.

Şimdi iyi neyse Allah’a şükür.

Geçen akşamda komşumla sohbet ediyorduk onunda annesi düşmüş (büyük geçmiş olsun) hemen Erdek Hastanemize götürmüşler film çekilmiş bir şey yok ezilme var demişler ve göndermişler kadıncağız 2 gün zor nefes almış ağrıdan duramamış komşumda bizim çocuğumuza yaptığımız gibi kızmışlar büyütme bu kadar yok bir şeyin bak filmde çekildi demişler ama sonunda dayanamayıp Bandırma’ya gitmişler , Kadıncağızın kaburgasında bir tane değil bir kaç tane kırık çıkmış çekilen filmde, tedavisi yapılmış ve geri dönmüşler Allah Şifa versin.

Şimdi anladınız mı? yazının başlığını karar sizin kırık , çatlak şüpheniz varsa dikkat edin.

MAKİNE Mİ? DOKTORLAR MI? HATALI?

Gürcan Kanaoğlu

Diğer yazıları