Kampanyalara Kanmayın

Kasım 2012 sonunda telefon ile arandık digitürkün yeni bir kampanyası varmış sınırsız internet fiyatına hem sınırsız internet hemde seçeceğimiz 2 paketle beraber digitürk hediye evde zaten kotalı interneti oğlum sayesinde sürekli geçiyorduk o yüzden sınırsıza geçmeyi planlıyorduk, cazip geldi kabul ettik yaklaşık bir hafta içerisinde digitürk servis elemanları geldi televizyonumuza digitürk kutusunu bağladı.

Bu arada belirtmek isterim bizim evde gündüz türksatta bulunan birkaç çocuk kanalı akşamlarıda ulusal kanallardan başka pek kanal seyredilmez yani digitürkün pek bir avantajı yok bizim için.

Digitürk bağlandıktan sonra internet için beklememiz kullanıcı adı ve şifremizin tarafımıza mesajla ulaşacağı söylendi 10 gün 15 gün yok 15 gün sonra digitürkten bir fatura 25 TL idi yanılmıyorsam iyi olabilir dedik kızsakta  ödedik ama hala internetten bir haber yok ama hergün milenyum mudur doping midir nedir oradan mesaj modeminizi bağlamayın kullanıcı adınız ve şifreniz size ulaştırılacaktır.

Bekle Allah bekle yok ama hergün adsl firmasından dalga geçer gibi modeminizi bağlamadan size gelecek kullanıcı adı ve şifrenizi bekleyin.

Digitürk müşteri hizmetlerine kaç kere telefon açtım adsl firmasının üstüne atıp onları arayın diyorlar onlarında telefonda tek söyledikleri şey en kısa sürede bağlantınız yapılacaktır. En kısa süre onlarca ne kadarsa.

En sonunda digitürk’e iptal edin istemiyorum yeter artık dedim 80 TL iptal bedeli ödersiniz dediler.

Ohh ne güzel hem siz tahahüdünüzü yerine getirmeyin hemde ben iptal etmek isteyince bedel ödeyeyim O bedelide ödememek için tüketici mahkemelerine başvuruda bulunuyorum. Hani onlar diyorya sesiniz kaydediliyor diye bende onların seslerini kaydettim lazım olur diye bakalım şimdi ne diyecekler,

Bugünde tekrar sanki dalga geçer gibi Digitürk internet kampanyamız var diye telefon gelince bu yazıyı yazdım aman dikkat Bu tip kampanyalara kanmayın

İnternette bulduğum Şikayet Konuları

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1591721/digiturk-kampanyasindan-aldigim-internetim-baglanmadi/zg13u

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1586507/digiturk-kampanyali-aldigim-internetim-baglanmadi/aerxf

 

Not: Yazıyı aceleyle yazdım yazım hatalarım varsa affedin

Gürcan Kanaoğlu

Diğer yazıları