post-title Sarı, Atatürk Mahallesi´nde seçmenleriyle buluştu

Sarı, Atatürk Mahallesi´nde seçmenleriyle buluştu

Sarı, Atatürk Mahallesi´nde seçmenleriyle buluştu

Sarı, Atatürk Mahallesi´nde seçmenleriyle buluştu

Sarı, Atatürk Mahallesi´nde seçmenleriyle buluştu

Millet İttifakı CHP Erdek Belediye Başkan adayı ve Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, seçmenlerinden 31 Mart´ta Cumhur İttifakı´na tokat atmalarını istedi.
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Atatürk Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Şarkılı-türkülü, davullu-zurnalı coşkulu gecede konuşan Sarı, şunları söyledi: “Sizler Erdek´in, bu coğrafyanın en çalışkan insanlarısınız. Sizin yanında yer aldığım için bana kızanlar var. Ben, Romanları seviyorum. Sizinle birlikte gittiğim hiçbir yerde utanmıyorum. Bildiğim bir şey var. Sizler, aç gözlü değilsiniz. Siz, hiçbir zaman dünya için biriktirmezsiniz. Karnınız doyunca mutlu olmasını biliyorsunuz. Sizi sevmeyen ölsün. 31 Mart´taki seçim, hepimiz için çok önemli.

Bu seçimde Erdek´i, para ile satın alamayacaklarını herkese göstereceğiz. Karşı partinin belediye meclis listesine bir bakın. Listede Erdekli yok. Bir de bizim partinin listesine bakın. Her zaman sokakta görüp derdinizi anlatabileceğiniz kişilerden oluşuyor. 31 Mart´ta, sandık başında bunlara Atatürk Mahallesi´nden sağlam bir tokat atın. 31 Mart´ta, hem Erdek´te, hem de Balıkesir Büyükşehir´de seçimi kazanmamız gerekiyor. Bizim Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başkan adayımız İsmail Ok´u tanıyorsunuz. AK Parti´nin adayı Yücel Yılmaz´ı tanıyanınız var mı? İsmail Ok´un seçimi kazanacağına inanıyorum.”
Atatürk Mahallesi sakinlerinin kendisine “Mimar Başkan” diye tezahürat yapması üzerine Sarı, “Artık bana ‘Mimar başkan´ diye hitap etmeyin. ‘Baba başkan´ deyin. Gelecekte ise ‘dede başkan´ dersiniz” diye konuştu.
Başkan Sarı, daha sonra mahalle sakinleriyle birlikte “Mihriban” türküsünü seslendirdi. Sarı, mahallelilerle birlikte Roman oyunları da oynadı.
Haber: Yeni Erdek Gazetesi

Yükleniyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.