Nasıl Firma Eklerim? Firma Ekleme?

Nasıl Firma Eklerim? Firma Ekleme?

Erdek.com.tr’de yer almak ücretsizdir. Sizde firmanızı ekleyerek firmanızın bulunmasını sağlayın. Nasıl ücretsiz firma ekliyoruz detaylı olarak anlatalım.

Bilgisayardan erdekcomtr’ye geldiyseniz sağ üst tarafta bir insan iconu göreceksiniz,Mobil cep telefonundan geldiyseniz sayfanın üst sağ tarafında 3 tane üst üste çizgi olan menü butonu var ona basın.

Bilgisayar için icona tıkladığınızda açılan sayfada bulunan formu doldurun ve kayıt ol butonuna basın. sonrasında ana sayfa tekrar açılacak ve sağ üst tarafta menünün yanında + işareti çıkan yere tıklarsanız açılan seçeneklerden firmanızı ekleyebilir, iş ilanı, araç ilanı, emlak ilanı ekleyebilirsiniz.

Mobil cep telefonu için ise giriş ekranın sağ altında bulunan yeni hesap oluştur yazısına basın. ve kayıt ol butonuna basın. Çıkan formu doldurun.

Menüden firma ekleye basıp açılan sayfada önce kategori seçin istediğiniz kategori yoksa bize ulaşın 05542998414

Firma adınızı yazın, adresinizi yazın, telefon numaranızı yazın , firmanız ve yaptığınız işler, sattığınız ürünler ile ilgili yazınızı yazın , logo firma resmi yazan yerde bulunan yükle yazan yere basıp sonra dosya seçin butonuna basarak istediğiniz firmanızın logosu veya resmini seçin ve en alttaki ilanı ekle yazan yere basın hepsi bu kadar sonrasında tarafımızdan kontrol edilip onaylandıktan sonra firmalar kısmında görüneceksiniz.

Gold üyelik için bize ulaşın 05542998414