Hakkımızda

Hakkımızda
Erdek Firmalar Rehberi Hakkında

Firmalar rehberimize Erdek ve civarından bütün firmalar ücretsiz olarak kayıt olabilirler.

Firmalar rehberine firma ekleyebilmek için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi çok kolaydır.

Kayıt olmak için ana sayfamızın üst kısmında bulunan üye ol yazan yere tıklayın, isim ve soyadınızı kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyin mail adresinizi de yazın hepsi bu kadar şimdi üye ol yazan yerin yanından giriş yap butonuna belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi girerek üye girişi yapın , eğer doğru kullanıcı adı ve şifre girdiyseniz.

Üye girişi yaptığınız yerde ekle kısmı çıkacak şimdi listeden firma ilanı, iş ilanı, araç ilanı, emlak ilanı ekleyebilirsiniz. Firma eklemek için firma ekleye tıklayarak açılan sayfada önce firmanızın kategorisini seçiniz.

Sonra firmanız ile ilgili diğer boşlukları doldurun

firma logonuz ve resimleri yüklemek için ilgili boşlukta yazan resim yükle kısmına tıklayın açılan küçük sayfada bilgisayarınızdan resmi bulup yükle tuşuna basın resim yüklendikten sonra en altta bulunan firma ekleye tıklayın, hepsi bu kadar sonra eğer eksiksiz doldurduysanız bizim onayımızdan sonra ilgili sektörde sizin firmanızda ücretsiz yayınlanacaktır. Firmanızın Onayı en geç 24 saat içerisinde gerçekleşecektir.
Firmanızın mail adresi, internet sitesi ve resim galerisi eklemek için gold üye olmanız gerekmektedir.

Firmanızın ön planda, reklam alanlarında, fırsatlar bölümünde çıkması için lütfen bize mail atınız , sizde bize sponsor olabilirsiniz.

Sponsor olmak için mail adresimiz erdekgurcan@gmail.com

Gelin siz de erdek.com.tr internet sitemizde yerinizi alın ve rakiplerinizden bir adım öne çıkın. Üstelik firma kaydı ücretsiz!

Bizi arayın!

Firma Özel Sayfası

Firma kaydı yapılan işletmeler için oluşturduğumuz özel sayfa tasarımları ile erdek.com.tr sitemizde ayrıcalıklı bir yeriniz olsun!

Bizi arayın!

 

Tüm firmalara Hayırlı İşler

Kayıt olan firmaları ayrıca facebook sayfalarımızda tanıtımını ücretsiz yapıyoruz.

www.erdek.com.tr

Her türlü bilgi için mail ve iletişim adreslerimiz:

Adres: Yalı Mah. Erdek

Tel: 0554 299 84 14

Üyelik Şözleşmesi

Firma kayıtları gönderilen bilgi ve fotoğraflar kullanılmaktadır. Firma Erdek.com.tr’ye verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

Erdek com.tr Sözleşme Maddeleri 1

Erdek.com.tr’de yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Erdek.com.tr sorumlu tutulamaz, Firma bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

Erdek.com.tr bünyesinde ideolojik, dini, konularda reklam yapmaz. Müstehcen ve ahlaka aykırı reklamlar yayınlanmaz

Firma Erdek.com.tr’nin sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişilere, kurumlara veya Erdek.com.tr’ye hakaret içerecek şekilde kullanamaz.

Erdek.com.tr’da Sözleşme Maddeleri 2

Erdek.com.tr.’ye gönderilen dökümanların yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkilidir.

Erdek.com.tr’ye gönderilen dökümanın ne zaman, nasıl, hangi formatta ve ne kadar süre ile yayınlanacağına  Erdek.com.tr karar verir.

Erdek.com.tr yayınlanan dökümanlar haber verilmeksizin ve sebep belirtilmeksizin kaldırılabilir ve/veya içerikleri kısmen veya tamamen değiştirilebilir.

Erdek.com.tr  Sözleşme Maddeleri 3

Erdek.com.tr yayınlanan dökümanların, firmanın ve Erdek.com.tr dışındaki üçüncü kişi veya kişiler tarafından izinsiz olarak yayınlanması durumunda Erdek.com.tr grubu bu konuda eğer itilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise Uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilme hakkına sahiptir.

Erdek.com.tr  Sözleşme Maddeleri 4

Erdek.com.tr her hangi bir anda hiç bir sebep belirtmeksizin herhangi bir firmanın üyeliğini reklamını iptal etme, hizmete son verme ve/veya hizmetin şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

Firma yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uyacağını resmen onaylar.

Erdek.com.tr Sözleşme Maddeleri

Erdek.com.tr’dan firma hiç bir karşılık beklemeden, hizmet kalitesinde üyelik koşullarını kabul eder veya etmez, bu maddeleri firma yada ilan ekleyen firmalar peşinen kabul eder bu maddeler tüm firmalar için geçerlidir.

Üyelik haklarının korunması ve bilgilerinin bir üçüncü şahsa dağıtılmayacağını Erdek.com.tr peşinen kabul eder, sizlerinde bu anlaşma maddelerine uyacağını saygı duyacağınızı umar.

Erdek.com.tr’da Sözleşme Maddeleri

Yukarıda belirtilen maddeler T.C. Kanunlarının elverdiği kanun çerçevesi içersinde, her firma için geçerlidir.

Bu maddeleri firma okusun veya okumasın bu maddeler yine geçerlidir.

Belirtilen maddeler bu sayfa var olduğu sürece geçerlidir.

Bu maddelere uymayan firma hakkında doğacak her türlü maddi değeri üye peşinen kabul eder, bunlara ilave olarak ( Avukat ve Mahkeme vb.) masraflarıda dahildir.

İletişim

Tel:   0554 299 84 14