2012 yılı son turizm toplantısı yapıldı

Balıkesir Marmara Güneyi Adalar Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmetleri Birliği’nin meclis toplantısı düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta içersinde, Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız’ın başkanlığında düzenlenen, Balıkesir Marmara Güneyi Adalar Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmetleri Birliği’nin meclis toplantısında, Erdek Kapıdağ Köyleri ile çevre adaların altyapı hizmetleri, turizmin gelişmesine yönelik yapılması gereken çalışmalar ve köy muhtarlarının, heyetlerin yapmaları gereken öncelikli işler tartışıldı.

Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, Ocaklar Belediye Başkanı Hüseyin Durak, muhtarlar, resmi dairelerin müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve turizmciler hazır bulundu.

Toplantı sonunda, Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, Ocaklar Belediye Başkanı Hüseyin Durak, İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Onay ile Turizmci Pakize Ciciler yeni yönetimde yer aldılar.

Haber: Yeni Erdek Gazetesi