Voleybolcu kızlarımızın başarısı

Voleybolcu kızlarımızın başarısı
Nerime Yüksel Ortaokulu Voleybol Takımı Bandırma’da yarı finallere kaldı.
Nerime Yüksel Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Niyazi Asil Önal eşliğinde voleybol takımı öğrencileri Bandırma’da yapılan okullar arası voleybol müsabakalarında guruplarında bulunan Özel Zümrüt Ortaokulu, Manyas Atatürk Ortaokulu ve Bandırma Ortaokulu olmak üzere üç takımı da yenerek İlçemiz okullarından 18 Eylül Ortaokulu ve Karşıyaka Ortaokulu’nun da katıldığı Marmara gurubunda yarı finallere kaldı.
Nerime Yüksel Ortaokulu 3 Ocak Cuma günü yarı final maçlarını Bandırma Ş.M.G Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda C gurubu 1.si Marmara M.B Sami Bey Ortaokulu, 9 Ocak Perşembe günü B gurubu 1.si Hasan Atlı Ortaokulu ile oynayacaktır.
Nerime Yüksel Ortaokulu bu takımları da yendiği takdirde ilde yapılacak Körfez 1. ve 2.si ve Merkez 1.si ile Türkiye Şampiyonalarına katılmak için mücadele verecek.
Nerime Yüksel Ortaokulu Masa Tenisi Takımı çalışmalarını hızlandırdı.
Nerime Yüksel Ortaokulu Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni aynı zamanda da masa tenisi öğretmeni olan İsmail Doğru, masa tenisi öğrencileri ile Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı’nın desteğiyle almış olduğu Masa Tenisi Robotu eşliğinde okullar arası masa tenisi yarışmalarına tüm hızıyla hazırlanıyor.
Erdek Ticaret Odası tarafından alınan masa tenisi Robotunun Marmara Bölgesinde beklide ilk defa bir okulda olması başarıların da gelmesi için bir umut kaynağı oldu.
İkinci dönem Şubat ayının 2. Haftası Balıkesir’de yapılacak olan okullar arası masa tenisi yarışmalarına ilçemizden Nerime Yüksel Ortaokulu ve 18 Eylül Ortaokulu takımları katılacak.

voley

Haber: Erdek Doğuş Gazetesi