SÖZÜ, SÖZÜMÜZDÜR..!

SÖZÜ, SÖZÜMÜZDÜR..!

Balıkesir Ak Parti Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gün ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.
Seçim çalışmalarına katılan Aydemir, özellikle bayan seçmenlerin isteklerine dikkat ediyor.
Belediye Başkan adayı Turan Gün tarafından hazırlanan projeleri değerlendiren Aydemir, ” Erdek, hazırlanan projeler ile yatırım atağına geçirilecek bir ilçemizdir. Turan Gün ile birlikte yapılması planlanan yatırımların, Erdek’e gelmesi için Ankara’da yoğun mesai harcamaya hazırız. 1 Nisan Erdek için yatırım devrinin başlayacağı bir tarih olacaktır. Adayımız Turan Gün, bu projeleri bizlerden gereken sözü alarak hazırladı”dedi.

VERDİĞİ HER SÖZÜN ARKASINDAYIZ..

Turan Gün tarafından seçim öncesi açıklanan her projenin ve verilen her sözün diğer Balıkesir milletvekilleri ile birlikte arkasında olduklarını ifade eden Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, özellikle kadınlar için hazırlanan projelere öncelik vereceğini, bu projeler için Ankara’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nezdinde çalışmaları da bizzat takip edeceğini ifade etti.

Yapılması planlanan ve seçim beyanları içerisinde bulunan tüm projelerde, Turan Gün’ün yanında olduklarını belirten Aydemir, ” Yerel yönetimlerin, Büyükşehir ve Hükümet desteğini aldığı zaman yatırımlarının hız kazanması daha kolay oluyor. Bu yatırımların Erdek’e bir an önce gelmesi ve Erdek’in şu anki halinden kurtulması açısından, birlikte hareket edilmesi çok önemli. Gittiğim her yerde ifade ettiğim gibi üzerine basa basa bir kez daha yineliyorum. Daha iyi hizmet için, güzel ve temiz bir Erdek için, Erdek’in hakettiği yere gelmesi için, önce belediyede Turan Gün’e sonra da Büyükşehirde Yücel Yılmaz’a destek verilmesi gerekiyor. Bu yüzden, tüm Erdekli hemşehrilerimden bu iki adayımıza ve meclis listelerine destek vermelerini istiyorum.
Ankara destekli projelerin takipçisi olacağıma ve bu projelerinde en kısa sürede hayata geçirileceğine söz veriyorum. Turan Gün’ün vereceği her sözünde arkasındayım, altınada imzamı atarım’ dedi.

HaberErdek- Hakan AKANT