Yılmaz, Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´nde

Yılmaz, Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´nde

Seçim çalışmaları için ilçemizi ziyaret eden AK Parti´nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´ni ziyaret etti.
S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´nin 17 Şubat Pazar günü yapılan Olağan Genel Kurulu´nda seçilen yeni yönetim kurulu üyelerini kutlamak üzere Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´ne giden Yılmaz, bir araya geldiği yönetim kurulu üyelerince çok sıcak karşılandı.
Yönetim kurulu üyeleri ile birlik delegesi seçilen isimleri başarılarından dolayı kutlayan Yılmaz, kooperatifin tüm yönetici, birlik delegeleri ve çalışanlarına başarı temennisinde bulundu.

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Abdullah Şenol´da AK Parti´nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz´ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, zeytinci müstahsilinin sorunlarını aktardı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetten sonra Yılmaz ve partililer Bandırma-Erdek karayolu 6. kilometresi üzerinde bulunan Düzler Mahallesi´ne gitmek üzere binadan ayrıldılar.
Yücel Yılmaz´ın, Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi ziyaretinde, AK Parti Balıkesir eski Milletvekili Cemal Öztaylan, AK Parti Erdek Belediye Başkan adayı Turan Gün ile parti teşkilatı yer aldı.
Haber : Yeni Erdek Gazetesi-Tuncay Ertan