Kaygısız: Bayram için tüm önlemler alındı

Ramazan Bayramı öncesi, ilçedeki güvelik önlemleri arttırılıyor.
Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, vatandaşların ve tatilcilerin huzurlu bir bayram geçirebilmesi için ilgili kurumlar tarafından tüm önlemlerin alındığını bildirdi.
Olumsuz bir durum yaşanmaması için emniyet güçleri ve belediye ekiplerinin görevlerinin başında olacağını söyleyen Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, Ramazan Bayramının ilçemizde huzur içinde geçmesi için Erdek Kaymakamlığı tarafından tüm tedbirlerin alındığını belirtti.
Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, ilçe halkının yanı sıra tatilcilerin Ramazan Bayramı’nı ilçede huzur ve güven ortamı içinde geçirmeleri için tüm tedbirlerin alındığını ifade etti.
İlçe Kaymakamı Kaygısız, Ramazan Bayramı nedeniyle alınan tedbirlere ilave vatandaşlarımızın güvenli ve huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla halkın yoğun olarak alışveriş yaptığı noktalarda olası meydana gelebilecek, hırsızlık, kapkaç, yankesicilik ve benzeri olayların yaşanmaması için yaya ve motorize polis ekiplerinin aralıksız olarak görevlerinin başında olacağını, ayrıca trafiğin yoğunlaşacağı ana yollar ile ilçe merkezinde bulunan cadde ve kavşaklarda bayram süresince ek trafik ekipleri görevlendirilerek gerekli tedbirlerin alındığını, halkın huzuru ve güven ortamını bozacak davranışların 155 Polis İmdat’a bildirilmesini istedi.
Kaymakamlık Bayramlaşma töreni 8 Ağustos Perşembe günü
Öte yandan Ramazan Bayramı ile ilgili kutlama tarih ve saatleri de belli oldu.
Erdek Kaymakamı Kaygısız, Bayramlaşma töreninin bayramın birinci günü Erdek Öğretmenevinde saat 12.00-13.00 arası yapılacağını dile getirdi.
Haber: Yeni Erdek Gazetesi