Karşıyaka Mahallesinde Atatürk Büstü Yenilendi.

Karşıyaka mahallesinde bulunan Atatürk büstü yenilendi.

Mahalle sakinlerinin talebi doğrultusunda yenilenen Atatürk büstü, Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışma ile çok daha güzel görünüme kavuştu.
Mahalle sakinlerinin ifadesine göre, defalarca konu hakkında belediyeye müracaat edildiği, ancak bugüne kadar hiçbir işlem yapılmadığı belirtildi.
Seçim çalışmaları çerçevesinde, Karşıyaka’yı ziyaret eden Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Turan Gün ve beraberindekilere iletilen Atatürk büstünün durumunu değerlendiren ekip, talebin üzerinden 24 saat geçmeden yenileme çalışmasını gerçekleştirdi.

Konu hakkında açıklama yapan Turan Gün,
” Gittiğimiz her yerde, ilçe belediyesinin yapması gereken fakat her ne hikmetse yapmadığı sıkıntılarla karşı karşıya kalıyoruz. Daha önce de yaptığım açıklamalarda belirttiğim gibi, ben ve ekibim çözüme odaklı bir çalışma sistemini benimsedik.
Şu an için adaylık sürecim devam ettiği için gelen talepleri büyükşehir imkanları ile çözüme kavuşturuyoruz.
Karşıyaka Mahallemize yaptığımız ziyaret esnasında, mahalleli bayanlardan gelen talep üzerine, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün büstünün yenilenmesini sağladık. Karşıyaka sakinlerine hayırlı olsun.
Çalışmalarımız devam ediyor ve gittiğimiz her yerde gülen yüzler bizleri konuk ediyor. Erdek ve Kapıdağ kararını vermiş durumda. Allah’ın izni, seçmenlerimizin de desteği ile 31 Mart akşamı, Erdek hakettiği günlere kavuşmak için gün saymaya başlayacak. Batırımlı günlerden kurtulup, Yatırımlı günlere geçeceğiz” dedi.

HaberErdek