ERDEK’TE OKULLAR TATİL Mİ?

ERDEK’TE OKULLAR TATİL Mİ?

Erdek’te yarın okullar tatil mi? 25 Şubat Pazartesi için son dakika kar tatili var mı?
Meteoroloji’den gelen son dakika kar yağışı tahminlerinin ardından soğuk hava neredeyse tüm Türkiye’yi etkisi altına aldı. Erdek’te uzun süre şiddetli bir şekilde yağan kar yağışı nedeniyle ‘yarın okullar tatil mi’ sorusunun cevabı bu sabah saatlerinden itibaren araştırılıyor. Balıkesir  Valiliği’nden, Erdek kaymakamlığından ve okullarından kar tatili açıklaması bekleyen öğrenciler, sosyal medyadan yada telefonla soruyorlar.

İstanbul Valiliğinden son dakika kar tatili açıklaması geldi. Diğer bazı illerdende tatil haberleri geliyor.

Yurdun genelinde etkili olan kar yağışları nedeniyle Türkiye beyaza büründü. Özellikle Erdek’te bu yılın en yoğun kar yağışı yaşanıyor. Kar yağışının ardından Erdek’te eğitim gören öğrenciler, ve taşımalı eğitim gören öğrenciler yarın okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Önceki senelerde yaşanan yoğun kar yağışları nedeniyle Balıkesir Valiliğinden veya Kaymakamlıklardan kar tatili açıklaması geç gelmiş öğrenciler okullara gidip geri dönmüşlerdi.

ERDEK’TE YARIN OKULLAR TATİL Mİ? 25 ŞUBAT PAZARTESİ
İki gündür yoğun bir şekilde etkisini gösteren kar yağışının ardından da beyaza bürünmüş Erdek’in tadını çıkaran öğrenciler merakla bekliyorlar.

SON DAKİKA

Erdek’te taşımalı eğitime 24 Şubat pazartesi günü bir gün süre ile ara verilmiştir.

Peki yarın okullar tatil oldu mu? . İnternet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin bilgi alır almaz sizlere bu sayfalarımızdan duyuracağız.