Erdek’li çiftçiler tarım fuarını gezdiler

Erdek’li çiftçiler tarım fuarını gezdiler.
Erdek Ziraat Odası, Bursa Tarım Fuarına 8 araçlık ve 200 kişiden oluşan kafileyle katıldı. Erdek Ziraat Odası Yönetimi tarafından düzenlenen Bursa Tarım Fuarı gezisine ilçemiz merkezi ve bağlı mahallelerimizden çok sayıda çiftçimiz katıldı.

Erdek Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgör ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri, fuara katılmak için gelen tüm çiftçilerle tek tek ilgilenerek, fuar alanında yardımcı oldu.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM FUARI

Her yıl Erdek Ziraat Odasının düzenlemiş olduğu Bursa Tarım Fuarı gezisine, bu yıl da 15 Ekim Cumartesi sabah saat 09:00’da ilçemiz garajından yola çıkıldı. Düzenlenen geziyle ilgili olarak gazetemize açıklama yapan Erdek Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgör, “Her yıl geleneksel hale gelen odamızın düzenlediği bu gezide öncelikle Marmarabirlik Genel Merkezi Başköy tesislerimiz gezilerek, sonrasında çiftçilerimize kahvaltı verildi. Hemen ardından da fuar alanına geçilerek, tüm oda üyesi çiftçilerimizin fuardaki sergilenen tarımsal makinaları, tarımdaki yeni teknikleri görme fırsatı oldu. Fuarın gezilmesinin ardından, aynı gün saat 16.00’da ilçemize döndük. Tüm çiftçilerimze ve Oda yönetim kurulu üyelerime katılımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi. (haber/foto:Adem Halat)