KÜÇÜK SELİN, VEDA ETTİ…!

KÜÇÜK SELİN, VEDA ETTİ…!

KÜÇÜK SELİN, VEDA ETTİ...!

Geçtiğimiz hafta Ocaklar’da bir eğlence merkezinde yaşanan olay sırasında, pompalı tüfekten çıkan saçmaların hedefi olan küçük Selin Cebeci, hayata tutunamadı.
Olay sonrası kaldırıldığı Bandırma devlet hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayan küçük Selin bugün yaşama veda etti.

Ocaklar’da aralarında husumet bulunan iki kişi arasında çıkan silahlı kavga sonrası yaralanan Selim Cebeci (9) 6 gün önce tedavisi için sevk edildiği Bandırma Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak yaşama veda etti.

Ne olmuştu?
6 gün önce Erdek-Ocaklar’da Erdem T. daha önce aralarında husumet bulunan Emrah S’nin Erdek- Ocaklar’da güvenlik görevlisi olarak çalıştığı gazinoya gelerek pompalı tüfekle ateş etmiş açılan ateş sonrasında gazinoda güvenlik görevlisi olarak çalışan Emrah S. (32), ve gazinoda müşteri olarak bulunan Selin Cebeci (9), Yasemin Sinem C (35), Ahmet S. (46) vücudunun değişik yerlerinden yaralanmıştı. İlk tedavileri Erdek Devlet Hastanesinde yapılan yaralılar ambulansla Bandırma Devlet Hastanesine sevk edilmişti.
Ahmet T sevk edildiği hastanede vefat etmişti.

Beyin ölümü gerçekleşen Selin Cebeci ise 6 günden beri tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere kurtarılamayarak vefat etti. Olayla ilgili 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Bandırma Cezaevine konuldu.

Haber: Haber Erdek