İYİ Parti´den esnafın temsilcileri ile jandarmaya ziyaret

İYİ Parti´den esnafın temsilcileri ile jandarmaya ziyaret

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, beraberinde yönetim kurulu üyeleri olmak üzere ilçemizdeki esnafın temsilcilerinin yanı sıra Erdek Jandarma Karakol Komutanlığı´nı ziyaret etti.

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, partisinin yönetim kurulu üyeleri ve Erdek Belediye Meclisi´nin CHP´li üyesi İbrahim İlhan´la birlikte ilk olarak Erdek Ticaret Odası´nı ziyaret etti.

Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı ve ETO Meclis Başkanı Halukcan Turan´la bir süre görüşen İYİ Parti heyeti ziyaret sona erdikten sonra, Erdek Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi´ne geçerek burada Başkan Mustafa Karakuş ile bir araya gelindi.

İlçemiz esnafının sorunlarının görüşüldüğü, çözüm önerilerinin karşılıklı aktarıldığı toplantı sona erdikten sonra, İYİ Partililer Erdek Jandarma Karakol Komutanlığı´na geçti.
İYİ Parti heyeti, Erdek İlçe Jandarma Komutanlığı´na yaptıkları ziyarette, Hakkari İli´nde görev yaparken Erdek Jandarma Karakol Komutanlığı´na atanan Jandarma Yüzbaşı Halil İbrahim İlanku´ya görevinde başarı dileğinde bulundu.

Gerçekleştirdikleri kurum ziyaretleri hakkında kısa bir açıklama yapan İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, ziyaret ettikleri esnafın temsilcileri Özlem Sarı, Halukcan Turan ve Mustafa Karakuş´un yanı sıra Erdek Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Yüzbaşı Halil İbrahim İlanku´ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Yeni Erdek Gazetesi