Erdek’te Pitbull Dehşeti!

ERDEK’te PİTBULL DEHŞETİ


Erdek’te pitbull cinsi köpek, bir kadın ve bir gence vahşice saldırarak her ikisini de ağır yaraladı.

Pitbull tarafından ilk saldırıya uğrayan Arife Kaya ağır yaralanırken, köpekle boğuşurken ısırılarak kolu parçalanan genç Özberk Yıldırım’ın da vücudunda derin yaralar oluştu. Saldırıda ağır yaralanan kadın ve genç hastaneye kaldırıldı.

PİTBULL İKİ KİŞİYİ AĞIR YARALADI
İlçemiz Sahil Mahallesi, Menekşe Caddesi 2 nolu Sokak’taki Emül Apartmanı önünde meydana gelen feci saldırı sonrasında, sahipli olduğu öğrenilen köpek, kontrol altına alındı. Arife Kaya adlı vatandaşımız dün saat 14:00’de evinden çıkarken pitbull cinsi köpeğin aniden saldırısına uğradı. Hemen ardından, kadını kurtarmak için kapı komşusu olan Özberk Yıldırım ise saldırıya müdahele etti. Bu arada saldırgan köpek kadını fena halde yaraladıktan sonra, müdahale eden Özberk Yıldırım’a saldırarak kolunu parçaladı.

AMBULANSLA BANDIRMA’YA KALDIRILDILAR
Karnından ve kolundan yaralanan her iki vatandaşımız, Erdek Devlet Hastanesine kaldırılarak burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Bandırma Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Pitbull saldırısına uğrayan iki vatandaşımızın da durumunun iyiye gittiği, sahipli köpek ile ilgili şikayetçi olacakları ifade edildi. (haber:Erdek Doğuş Gazetesi – Metin Issızlar)