Erdek, cinayet haberi ile sarsıldı

Erdek, dün sabah saatlerinde gelen bir cinayet haberi ile sarsıldı.
Erdek Kanava Mevkii Turgut Özal Bulvarı boyunca uzanan Kanava Deresi Köprüsünde sabah saatlerinde zeytin bahçelerine zeytin toplamaya giden vatandaşlar tarafından yerde yatan bir kadın cesedi olduğu görüldü.
Vatandaşların 155 Polis İmdadı araması sonucu Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı cinayet masası ekipleri olay yerine gelerek yaptıkları inceleme sonucu yerde cansız yatan cesedin bir kadına ait olduğunu belirledi.
Erdek Cumhuriyet Savcılığının el koyduğu kadın cinayeti olayında ilk belirlemelere göre cinayete kurban giden kadının, Erdek’te uzun zamandır yalnız yaşayan Azerbeycan uyruklu S.Ayvazova (49)’a ait olduğunu belirledi.
Ayvazova’nın cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevk edilirken, katil zanlısı veya zanlılarını yakalayabilmek için, savcılık tarafından Ayvazova’ya yakınlığı ile bilinen kişi ve kişilerin belirlenmesi için araştırma ve inceleme başlattı.
Haber: Yeni Erdek Gazetesi

Yorumlar (1)

  1. Avatar leyla sultan diyorki:

    erdekte vede cevresinde islenen hertürlü olaylarin failleri bulundu.
    azarbeycanli öldürülen kadinin katili nicin bulunamadi.
    eminiyet kadinin yabanci uyruklu oldugu icinmi veyada bayanin kimsesinin olmamasindanmi olayin üstüne gitmiyor vede katili bulunamiyor.
    hicbir kadin butür ölümü hak etmiyor