EMK GÖREV DAĞILIMI YAPTI

EMK GÖREV DAĞILIMI YAPTI

EMK GÖREV DAĞILIMI YAPTI
Erdek Motosiklet Kulübü’nün 5 Kasım’da yapılan olağan genel kurulunda, toplantıya katılan üyeler tarafından yeni yönetim kurulu belirlendi.
Yaklaşık iki yıldır kulüp başkanlığını yapan, ayrıca kulübün kurucu başkanı olan M.Ali Polat’ın kulüp başkanlığını bırakmasının ardından, seçilen 8 kişilik yeni yönetim iki yıl boyunca görev alacak.

TEŞEKKÜR ROZETLERİ TAKILDI

EMK’nın kongresinde görevi bırakan M.Ali Polat’a ve yönetim kurulu üyelerine rozetleri takılarak görevleri tebliğ edildi. Yönetim kurulu üyeleri; hedeflerinin kulübü kaldığı yerden daha ileriye taşımak, kulübe üye katılımının arttırılmasını sağlamak, kulüp içi hiyerarşi düzenini daha iyi hale getirmek, Erdek Motosiklet Kulübü’nün il geneli ve komşu illerdeki motosiklet kulüpleri ile kaynaşmasını sağlamak olduğunu ifade ettiler.

EMK GÖREV DAĞILIMI YAPTI

YENİ YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Kongrenin ardından görevi alan yönetim kurulunda, yapılan görev dağılımı sonrası; Kulüp Başkanlığına Nihat Üner, başkan yardımcılıklarına Niyazi Asil Önal (sayman) ve Kadir Güzel (basın-yayın), Disiplin Kuruluna Şerafettin Kaya ve Serkan Katrancı, Yol Güvenlik Aykut Kolcu, Sağlık ve Kulüp Sorumlusu Yücel Kasım, Yol Yardım Evren Andaç olarak belirlendi.

haber: Metin Issızlar-Erdek Doğuş Gazetesi