ERDEK EMK’nın KULÜP EVİ AÇILDI

ERDEK EMK’nın KULÜP EVİ AÇILDI
Erdek Motosiklet Kulübü ait Kulüp evinin açılışı geçtiğimiz pazar günü çevre il ve ilçelerden gelen motorcuların katılımıyla gerçekleştirildi.

Erdek Emk’nın Halitpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Kandilçeşme Sokak No:9’daki kulüp evi açılışında kurdelayı, Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı ve AK Parti Erdek Belediye Başkan adayı Turan Gün keserken, açılışına ayrıca Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Kayan, MHP İlçe Başkanı Fatih Bağcı, Komşu il ve ilçelerin motosikletçiler de katıldı.

ÇEVRE İL VE İLÇELERDEN GELEN MOTORCULAR DESTEK VERDİ
17 Mart Pazar günü saat 14:00’de açılışa katılan; Aksaçlılar, Balıkesir’den 10 Riders, Balıkesir Motor Gurubu, Bursa’dan Enduru Grubu, Bursa motosiklet derneği, Mudanya MK, Iron Horse, Royal Moto club, Gezginler MK, Chopper Club Association, Bandırma’dan Ayyıldız MK, Ata Riders MK, Gezginler MK, Çitörenler yolda, Gönen’den Gmk, Biga’dan Bigmok, Erdremit’ten Edmok ve Erdek’ten Riders ve ve bireysel katılan motor kullanıcıları gelerek desek verdi. Motosiklet Kulüpleri için vazgeçilmez bir gezi ilçesi olan Erdek hemen her haftasonu motorcu grupların uğrak yeri oluyor. (haber:Erdek Doğuş Gazetesi – Metin Issızlar)