Başkan Aysan vatandaşı tek tek evinde dinliyor

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, halkın talep ve önerilerini yerinde dinlemek için gerçekleştirdiği ev ziyaretlerine devam ediyor.
Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana vatandaşların istekleri öğrenmek, sorunlarını dinlemek üzere ikamet ettikleri evlerine kadar bizzat giden Başkan Aysan’ın ziyaretleri sürüyor.
Vatandaşlardan gelen davet üzerine ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Aysan sorunları, önerileri bire bir dinliyor.
Vatandaşlarla birlikte hareket etmeye ve çözüm üretmeye özen gösteren Aysan’ı, evlerinde ağırlayan ailelerin bu ziyaretlerden oldukça memnun kaldığı gözleniyor.
Belediye Başkanı Aysan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Sevgili vatandaşlarımız sağ olsunlar beni evlerinde ağırlamak istiyorlar. Gelen her daveti değerlendirmeye ve onlarla birlikte olmaya özen gösteriyorum. Ayrıca benimle görüşme imkanı olmayan yaşlı, engelli ve hasta olan vatandaşlarımızı da özel olarak takip ediyorum, mutlaka bir arada olmaya özen gösteriyorum. Dileyen tüm vatandaşlarımızın beni veya çalışma arkadaşlarımı arayarak, gerekse belediyeden benimle irtibat kurmaları halinde kendilerini ilk fırsatta ziyaret edebileceğimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Vatandaş larımızın daima yanlarındayım ve onların rahatı huzuru için elimden ne gelirse yapmaya gayret gösteriyorum.” dedi.
Haber: Yeni Erdek Gazetesi