Asa, Erdekli Müstahsile Teşekkür Etti

Asa, Erdekli müstahsile teşekkür etti

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa Erdek´te bugün yapılan seçimin devrim niteliğinde olduğunu ifade etti.

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, 17 Şubat 2018 Pazar günü yapılan S.S. 162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´nin Olağan Genel Kurulu´nda seçimi kazanan Abdullah Şenol ve ekibini kutlayıp başarılar diledi.

Erdek´te seçim sonuçlarının belirlenmesinin ardından gazetemize açıklama yapan Asa, 17 Şubat 2019 Pazar günü yapılan Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinin belirlendiği seçim sonuçlarının Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi ortakları ile Marmarabirlik´e hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Kazanan ekibe ve yönetim kuruluna seçilen üyelere başarı dileğinde bulunan Asa, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Seçimlerden önce biz demiştik ‘Gök Mavi, Deniz Mavi Gördüğünüz Yer Mavi Olsun´. Bu kararı veren Erdek´li zeytin üreticilerime özellikle teşekkür ediyorum. Bugün yapılan seçim Erdek´te devrim niteliğindedir. Seçim sonuçlandı artık Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi´nde yeni bir dönem başladı. İnşallah bu yeni dönemde ortaklarımıza hizmet etme noktasında her zaman Erdek´li zeytin üreticisinin emrinde olacağım.”

haber: Yeni Erdek Gazetesi