Erdinç Tatil Evleri

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

Erdinç Tatil Evleri

Pansiyonumuz büyük ve yeşil bir bahçe içinde yan yana dizilmiş, içinde banyosu, mutfağı olan evinizden uzakta kendinizi evinizde hissedeceğiniz, huzur dolu bir tatil geçirmeniz için düzenlenmiştir

Odalarımız 2, 3 ve 4 kişilik olarak düzenlenmiştir, klimalı ve klimasız seçeneklerimiz olduğu gibi kablosuz internet (wifi) imiz, ve bazı odalarımız da uydu bağlantılı televizyon mevcuttur.

Plajımız
Tesisimiz sahil yürüyüş bandı ve plaja 0 konumundadır, gün boyu Mavi bayraklı denizimizin tadını çıkarabilir, sizlere ayrılmış şemsiyelerimizin altında ve şezlonglarımızda dinlenebilirsiniz. Ayrıca tesisimizin içinde yer alan büfemizden şezlongunuza soğuk içecek ve yiyecek servisi alabilirsiniz… Dilerseniz bütün gününüzü plajda geçirebilir yada Erdek’imizin plaj boyu konuşlanmış su sporlarından yararlanabilirsiniz.

Erdek’te Eğlence
Bütün gün plajımızda dinlendiniz, aksam olunca sahil boyunca bulunan değişik restaurant ve barlarda canlı müzik dinleyebilir yada güzel Erdek’imizin içinde bulunan çay bahçelerimizde aksam çayınızı içebilirsiniz. Aksam yemeğinizden sonra yürüyüş yapmak isterseniz Erdek 5 km lik bir sahil yürüyüş bandına sahiptir, yine Erdek içinde bisiklet kiralayabileceğiniz yerler mevcuttur.

Tesisimiz Erdek çuğra mevkiinde olup, Erdek toplu taşıma ile, taksi ile ulaşabilirsiniz, arabanız var ise tesisimizde ücretsiz otopark mevcuttur.
Erdinç Tatil Evleri fiyatlarını görebilirsiniz. Erdinç tatil evleri’ne online rezervasyon yapabilirsiniz. Hemen pansiyondan rezervasyon yapmak için sol taraftaki rezervasyon yap butona basın.

Firma Bilgileri

Paylaş