Yücel Yapı Emlak

galeri

Firma Hakkında

1996 yılında kurulan firmamız emlak inşaat, hırdavat ve yapı dekorasyon alanında hizmet vermektedir.

Emlak Gayrimenkul alım satımı , Erdek ve civarında satılık daireler, satılık yazlık , satılık villa, satılık dubleks, Satılık işyerleri ve dükkanlar, Satılık zeytinlik, Satılık otel, motel her türlü emlak gayrimenkul alım ve satımında hizmetinizdeyiz.

İnşaat uygulamalarımızda her türlü iç ve dış dekorasyon çözümleri sunmakta olan firmamız, anahtar teslim işlemlerinizi ortalama 20-30 gün arasında teslim etmektedir. Yücel Yapı; Dekorasyon, Boya ve Uygulama, Dekoratif Çözümler, Vitrifiye-Armatür, Tesisat İşlerinin tamamını deneyimli ve uzman kadrosuyla projelendirir, monte eder ve döşeme işlerini kalite olarak yapmaktadır. Temel Amacımız; Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmakla beraber, kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve uygulamalı model ve tasarımlarla müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Yücel Yapı Dekorasyon Hakkımızda

Başlıca ilkelerimiz; güven, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. “Maksimum Hizmet-Minimum Fiyat” ilkesiyle hizmet sunmaktan ve sizleri “Doğru Tercih”i yaparak bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz.

Yücel Emlak Yapı Dekorasyon, yaptığı yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimser, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Yücel Emlak Yapı Dekorasyon, size hayalini sunuyor.

Erdek’te Dekorasyon bizim işimiz!

Firma Bilgileri

  • AdresYalı Mahallesi Hürriyet caddesi, Yücel Apartmanı No:30 Erdek/Balıkesir
  • Telefon0532 441 42 23

Firma Konumu

Paylaş