Enes Makina

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

Enes Makina Sanayii (EMS), 2001 yılından günümüze, kuruluş felsefesi olan yüksek teknolojiyi kaliteyle entegre kullanmak fikrini geliştirmiş, tüm ürünlerinde uygulamış ve piyasa da haklı bir yer edinmiştir. Geçen zaman içinde ürün gamı genişlemiş ve kalite algısı her geçen gün artmıştır. Son teknoloji sistemlerle donanmış tesisimizde, üretimin her kademesinde kalite kontrolünü hiç aksatmadan kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir. Ayrıca seri üretim yanında, işletmelere özel opsiyonel üretim seçeneği ile devamlı bir çözüm ortağı olmuştur. Balıkesir / Erdek şubemizle de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Mekanikle ilgili ne varsa, her alanda Enes Makina da vardır.

Erdek’te Doğalgaz tesisatı yetkili firma, Apartman doğalgaz kolon tesisatı, daire içi doğalgaz tesisatı, Plan-Proje, Isınma sistemleri, Kalorifer tesisatı, kombi çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

-Elektrik, katı yakıt, likit petrol gazı vesair yakıtlar ile işleyen konut ve işyerlerinde kullanılan ısıtma, soğutma ve havalandırma cihazları, kalorifer, kat kaloriferi, klima, kombi, hidrofor, merkezi ısıtma ve soğutma cihazlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını, mümessillik ve komisyonculuğunu yapmak.
-Yangın tesisatı, buhar ve kızgın yağ tesisatı, su şartlandırma tesisatı, endüstriyel tesisat, otomatik kontrol sistemleri soğutma tesisatı ve bunların izolasyon ve yalıtım işleri gibi bilcümle ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerini planlamak, projelendirmek, taahhüdünde bulunmak.
-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü soğutma, ısıtma ve iklimlendirme sistemlerine ait makine, alet, yedek parça, yardımcı madde yarı mamul, mamül ve konusuyla ilgili tesisleri üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü klima, kombi, havalandırma, ısıtma, soğutma tesisleri, soğuk hava depoları, ısı pompaları montajlarını yapmak, bunlarla ilgili malzeme, ölçü kontrol cihazları ve elemanlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Ülke çapında tesis edilmekte olan doğalgaz şebekelerinden ev, apartman, işyeri ve sınai vesair tesislere doğalgaz hatları çekmek, doğalgaz veya diğer yakıtlarla çalışan brülör, kalorifer kazanları, kat kaloriferleri tesis etmek, doğalgaz ile çalışan diğer konut, işyeri ve sanayi gereçlerinin tesisat, montaj ve bakımı, onarım işlerini yapmak, bu hizmet ve montajlar için gerekli araç gereç, boru, vana, fitting, makine ve yedek parça, her türlü alet ve edavatları almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.,
-Endüstriyel binalarda, konutlarda, okul, hastane, üniversite ve tüm resmi ve özel binalarda doğalgaz projeleri ve uygulamalarını yapmak.
-Bina enerji performans verimliliği ve kimlik belgesi gereği gerekli proje ve uygulama yapmak.

Firma Bilgileri

  • AdresYalı Mah. Gölbahçe sok. no:4/A Erdek/Balıkesir
  • Telefon0553 746 78 76
Paylaş