Art Proje Mühendislik

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

Art Proje/Mühendislik Hakkında
Art Proje/Mühendislik firmamızı kısaca “Gerekli eğitim, yetki ve sertifikalarıyla birlikte; montaj ekibinde branşında uzmanlaşmış kalifiye elemanları barındıran, projelendirme  hususunda en verimli ve güvenilir hattı montajlamayı hedef edinen, bahane değil çözüm üretmeye odaklanan yetkili ve kaliteli doğal gaz firması ” olarak tanımlayabiliriz.

Peki Art Proje/Mühendislik firması, diğer firmalardan neden farklıdır?
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Art Proje/Mühendislik ekibine dahil olan herkes işini severek ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba sarf ederek yapıyor.
“Yapmış olduğumuz tüm bina/daire montajlamalarını (gaz açılışı dahil olmak üzere) takip ediyoruz.”

Doğal gaz konusunda aradığınız her şeye sahibiz. (Projelendirme, tesisat montajı, gaz sensörleri, kombiler vb.)

Erdek’li olan yetkili makine mühendisimiz  M. Metehan DEMİRCİ eşliğinde, tesisat montajlama süreci sona erdikten sonra (gaz açılışı dahil) sizlere güvence sağlıyoruz. Aksagaz ile birlikte sürdüreceğimiz tesisat kontrol işlemlerinizi takip ediyor ve kontrol sırasında yapmış olduğumuz işin başında oluyoruz.
“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı binanın/dairenin önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden, projelerimizi yürütürken “bahaneler” değil, “çözümler” üretiyoruz.
“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
“İş güvenliği önemli!”
Yapmış olduğumuz tüm tesisat montajlarında çalışan ekibimizin, iş güvenliği çerçevesinde fiziki çevre şartları ve çalışma ortamı gibi sebeplerden ötürü karşılaşabilecekleri sağlık sorunları ve mesleki sorunlarının en aza indirilmesi için gerekli olan tüm hususlara önem veriyoruz.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Varolan istek ve sorunlarınıza, en doğru/güvenilir yanıtları verebilmek ve en yeni teknolojileri en doğru şekilde kullanabilmek için araştırmalarımıza asla ara vermiyoruz. Örneğin; hâlâ gelişmekte olan teknoloji çağında her geçen gün yeni ürünler hizmetimize sunuluyor.. Buna işimizle bağlantılı olduğu için kombileri örnek verebiliriz. Eviniz için en uygun kombi seçeneklerini sizlere sunabilmek adına çalışıyoruz.</
“Geri bildirimlere önem veriyoruz.”
İşe başlamak bir yana,ş bitiminde bizi tercih etmenizden dolayı mutlu ve memnun olmanız bizim için çok değerli. Her zaman ilke edindiğimiz gibi doğal gaz konusundaki soru işaretlerinize ve sorunlarınıza birlikte çözüm bulmak için çabalıyoruz.
“Memnuniyet  esasına dayalı olarak çalışıyoruz.”Yapmış olduğumuz  kolon (apartman) tesisatı montaj aşaması sona erdiği zaman, tüm binalarımızın montaj esnasında ortaya çıkan “inşaat kirliliklerini” -anlaşmalı olduğumuz personelimiz eşliğinde- temizliyoruz. Bunun yanı sıra daire içi montajlamalarında çalışan ekibimizin ortaya temiz bir iş çıkartabilmesi adına gerekli materyalleri (süpürge, branda vb.) kullanımı konusunda dikkatli davranıyoruz. Çünkü dediğimiz gibi iş bitiminde firmamızı tercih ettiğiniz için memnun olmanız bizim için çok değerlidir .          Saygılarımızla…

Firma Bilgileri

  • AdresYalı Mah. Yenihan sok. Koç apt. No:3/A Erdek
  • Telefon0266 835 46 46

Firma Konumu

Paylaş